Mountainbiken door de Sallandse Heuvelrug

Bij het mountainbiken is inbegrepen:

    • Mountainbike
    • Instructie gekwalificeerde instructeurs
    • Rugzakje met kleingereedschap en EHBO materiaal

    Prijs halve dag: € 20,00 p.p. 
    Halve dag: 09.30-13.00 of 13.30-17.00 uur

    Prijs hele dag: € 29,50 p.p.
    Hele dag: 09.30-17.00 uur

    Optioneel bij te boeken:
    - Back to Basic lunch
    - Sportmaaltijd

    Te boeken vanaf 2 personen en maximaal 10 personen.

    De prijs van dit uitje is geldig tot 31 december 2023.

Mountainbiken door de Sallandse Heuvelrug

Wil je ook eens genieten van het mountainbiken in een gebied dat zich er uitstekend voor leent? Dit kan perfect in het natuurlijke hart van de Overijsselse Sallandse Heuvelrug. Beklim pittige heuvels met stijgingspercentages tot 20% en maak afdalingen van meer dan 500 meter lang!

Mountainbiken

Mountainbiken is een sport die je het hele jaar rond kunt beoefenen. We hebben voor de verhuur de kwalitatief hoogstaande Focus 29 inch. Mountainbikes (maten M en L) beschikbaar. De Sallandse Heuvelrug, Hellendoornse- en Lemelerberg is het perfecte gebied om een mooie mountainbiketocht te maken. Hier vindt je gepijlde routes met pittige klimmetjes en mooie afdalingen.

Instructie

    Voor je op pad gaat krijg je uiteraard duidelijke instructie over o.a. de juiste schakel- en remtechniek van de mountainbike. Onze gekwalificeerde instructeurs zullen samen met jou de goede zadelhoogte afstellen. Het dragen van een helm is uiteraard verplicht en zit bij de prijs inbegrepen. Verder kun je gebruik maken van een bidon (of zelf één meenemen ) en krijg je een rugzakje mee met klein gereedschap en EHBO materiaal.

Mogelijkheden

De volgende faciliteiten zijn beschikbaar bij deze locatie. Heeft u nog vragen? Neem dan gerust contact met ons op.

  • parkeren
  • restaurant

Onze partner

Algemeen

Deze locatie zet haar gasten met bijzondere activiteiten, arrangementen en evenementen letterlijk of figuurlijk in beweging, zodat ze genieten van een bijzondere belevenis, maar ook iets van zichzelf ontdekken.

Locatie

Deze locatie in Twente, Overijssel is bijzonder: aan de rand van de bossen en de heuvels van de Sallandse Heuvelrug en het water. Sportvelden, een zwembad en atletiekbaan vind je om de hoek. Op het terrein is volop ruimte voor indoor en outdoor activiteiten en er is een sportherberg met 12 tweepersoonskamers. Hier vind je verder drie sfeervolle zalen die geschikt zijn voor vergaderen, maar ook voor workshops en feesten.

Eetgelegenheid

Al 20 jaar lang staat chefkok Arno in de keuken met maar één doel: de gasten laten genieten van diners, buffetten, barbecues, lunches en ontbijtjes. Hij krijgt hierbij hulp van sous chef Jonathan. Beide heren luisteren graag naar specifieke wensen van de gasten en passen hun menu’s hier op aan.

Groepen

Het is toch geweldig om een familiedag of familieweekend te kunnen organiseren? Bijkletsen met familie die je (soms) niet vaak ziet, samen sportief bezig zijn, lekker eten en vooral veel lol. Deze aanbieder biedt de ideale locatie voor een familie uitje. Water en bossen om de hoek en volop mogelijkheden voor sportieve en creatieve activiteiten. Met een rondvaartboot of liever kanoën, Expeditie Robinson of de escaperoom? Kies uit activiteiten en workshops die geschikt zijn voor jong en oud. Spellen die leuk zijn om te doen, maar ook om naar te kijken. Bovendien is het activiteitenterrein overzichtelijk, zodat je de rest van de familie niet uit het oog verliest. Na een actieve dag of lekker feesten kan je natuurlijk ook blijven slapen. Er zijn 12 tweepersoonskamers beschikbaar. Uiteraard zijn er voor kinderen speciale tarieven.